Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
REJSY PO ZALEWIE WŁOCŁAWSKIM - PRZYSTAŃ UL. PŁOCKA 187 (BOSMANAT TEL.  54 444 06 40)              REJSY PO WIŚLE - PRZYSTAŃ UL. PIWNA 1A  (BOSMANAT TEL. 530 447 011)       

Informacje

Darmowe rejsy w ramach promocji Festiwalu Wisły 2017 r.

Dodano dnia: | Autor: administrator

Kujawsko - Dobrzyńska Organizacja Turysytyczna oraz Informacja Turystyczna we Włocławku serdecznie zapraszają na bezpłatne rejsy wycieczkowym katamaranem solarnym OSiR , które zostaną zorganizowane przez cały najbliższy długi weekend na Zalewie Włocławskim, przy przystani miejskiej przy ul. Płockiej. Rejsy zaplanowano w ramach promocji Festiwalu Wisły 2017, który odbędzie się we Włocławku w dniach 12 - 13 sierpnia 2017 r.

Rejsy odbywać się będą od czwartku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 16.00.

W przypadku złych warunków atmosferycznych rejsy mogą zostać odwołane.

Festiwal Wisły 2017 będzie wyjątkowym wydarzeniem, które ożywi na cztery dni Królową Polskich Rzek pomiędzy Włocławkiem i Toruniem. Odcinek Wisły objęty działaniami festiwalowymi wypełni się spływającymi łodziami i zostanie nasycony wieloma atrakcjami związanymi z historią i kulturą pełną zwyczajów, dźwięków i smaków, których na Festiwalu nie zabraknie.

Festiwal Wisły 2017 rozpocznie się 12 sierpnia br. we Włocławku, a jego zakończenie zaplanowano na 15 sierpnia w Toruniu.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku