Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
Dzieci i młodzież ze szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Włocławek mogą  korzystać z obu lodowisk OSiR w okresie ferii podczas wejść o godz. 11.00, 13.00 i 15.00 na podstawie legitymacji szkolnej.

Informacje

Darmowe rejsy w ramach promocji Festiwalu Wisły 2017 r.

Dodano dnia: | Autor: administrator

Kujawsko - Dobrzyńska Organizacja Turysytyczna oraz Informacja Turystyczna we Włocławku serdecznie zapraszają na bezpłatne rejsy wycieczkowym katamaranem solarnym OSiR , które zostaną zorganizowane przez cały najbliższy długi weekend na Zalewie Włocławskim, przy przystani miejskiej przy ul. Płockiej. Rejsy zaplanowano w ramach promocji Festiwalu Wisły 2017, który odbędzie się we Włocławku w dniach 12 - 13 sierpnia 2017 r.

Rejsy odbywać się będą od czwartku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 16.00.

W przypadku złych warunków atmosferycznych rejsy mogą zostać odwołane.

Festiwal Wisły 2017 będzie wyjątkowym wydarzeniem, które ożywi na cztery dni Królową Polskich Rzek pomiędzy Włocławkiem i Toruniem. Odcinek Wisły objęty działaniami festiwalowymi wypełni się spływającymi łodziami i zostanie nasycony wieloma atrakcjami związanymi z historią i kulturą pełną zwyczajów, dźwięków i smaków, których na Festiwalu nie zabraknie.

Festiwal Wisły 2017 rozpocznie się 12 sierpnia br. we Włocławku, a jego zakończenie zaplanowano na 15 sierpnia w Toruniu.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku