Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
Rejsy katamaranem solarnym OSIR po Zalewie Włocławskim odbywają się w okresie wakacji codziennie przez 7 dni w tygodniu. ZAPRASZAMY!

Informacje

Mikołajkowy Rajd Rowerowy

Dodano dnia: | Autor: administrator

Marek Wojtkowski Prezydent Włocławka oraz Włocławski Krajoznawczy Klub Rowerowy PTTK CYKLISTA zapraszają na Mikołajkowy Rajd Rowerowy, który odbędzie się dnia 2 grudnia 2017 roku (sobota). Wydarzenie to zwieńczy sezon rowerowy 2017.

25-kilometrowa trasa rajdu będzie wiodła m.in. przez malownicze drogi Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Rajd wystartuje o godz. 12:00 z parkingu przy dawnym Ursusie. Finał zaplanowany jest na godz. 16:00 na Przystani na Zalewie Włocławskim przy ul. Płockiej, gdzie dla uczestników przewidziano dodatkową atrakcję, tj. udział we wspólnym ognisku.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 (tel. 54 411 27 57). Rejestracja potrwa do 30 listopada 2017 roku (czwartek). Przy dokonywaniu wpisu na listę uczestników należy podać: imię, nazwisko oraz PESEL.

Wpisowe wynosi 10 zł od osoby. Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz dla emerytów i rencistów – 50% ulgi (cena 5zł). W opłacie rejestracyjnej uwzględniono koszty ubezpieczenia, obsługi medycznej, pamiątkowego znaczku oraz poczęstunku.

W przypadku złych warunków atmosferycznych trasa przejazdu zostanie skrócona do przejazdu z Parkingu przy Ursusie na Przystań przy ul. Płockiej gdzie odbędzie się poczęstunek dla uczestników rajdu.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku