Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
USŁUGĘ PLAKATOWANIA REALIZUJEMY WE WTORKI I PIĄTKI (ZA WYJĄTKIEM DNI USTAWOWO WOLNYCH OD PRACY), PRZY CZYM ZLECENIE NA TĘ USŁUGĘ POWINNO BYĆ MINIMUM 1 DZIEŃ PRZED JEJ REALIZACJĄ.

Informacje

Weekend na sportowo z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Włocławku

Dodano dnia: | Autor: administrator
Bardzo atrakcyjnie zapowiada się najbliższy „Weekend na sportowo z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Włocławku”
Od piątku do niedzieli dzięki atrakcjom Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku z pewności ą nie będzie można się nudzić. Przewidziano atrakcję dla miłośników sportu, rekreacji a także zwiedzić będzie można obiekty OSiRu. 
 
Już w najbliższy piątek na stadionie Piłkarsko – Lekkoatletycznym odbędzie się mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Świata kobiet. Mecz rozpocznie się o godz. 17.30 a bezpłatne bilety rozprowadzane są przez OSiR w Informacji Turystycznej przy ulicy Warszawskiej 11/13.  
 
Dzień później,  w sobotę 7 kwietnia OSiR już po raz kolejny organizuje rajd rowerowy w rocznicę śmierci pani Agnieszki Sobańskiej, wieloletniej dyrektor Informacji Turystycznej.  Tym razem rozpoczęcie nastąpi o godz. 9:00 na początku drogi rowerowej na Rybnice, następnie zaplanowano postój nad jeziorem Wikaryjskim, Warząchewka – Gołaszewo – Czerniewice – Stare Nakonowo – Łagiewniki – zakończenie dzielnica Michelin ok. godz. 15:00.
 
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 11/13, tel. 54 411 27 57, do czwartku w godzinach od 8.00 do 17.00. 
W niedzielę, 8 kwietnia br. roku Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na dzień otwarty. W tym dniu będzie można zwiedzić obiekty OSiR, które otwarte będę dla zwiedzających. Zwiedzić będzie można Halę Mistrzów, Halę Sportowo – Widowiskową, Stadion Piłkarsko – Lekkoatletyczny, Przystań Wodną na Rzece Wiśle oraz Przystań na Zalewie Włocławskim. 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku