Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na przebudowany basen Delfin.  Basen „Delfin” czynny jest siedem dni w tygodniu w godz. 6:15-21:45 (ostatnie wejście o godz. 20:45) Informujemy, że do czasu zamontowania terminala na krytej pływalni Delfin płatność przyjmowana jest jedynie gotówkowo. Za utrudnienia przepraszamy

Informacje

Spacerek z Przewodnikiem w Dni Włocławka

Dodano dnia: | Autor: administrator

Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku zaprasza w sobotę (23 czerwca) na pierwszy w tym roku wakacyjny Spacerek z Przewodnikiem. Cykl spotkań organizowanych przez Informację Turystyczną ma na celu zwiedzanie atrakcji, miejsc związanych z historią miasta oraz przybliżenie lokalnego dziedzictwa. Trasą zwiedzania będzie Miejski Spacerowy Szlak Obiektów Zabytkowych, który prowadzi po najważniejszych zabytkach Włocławka.

Spotkanie wszystkich zainteresowanych nastąpi w punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13 o godz.10:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Oprowadzać będzie jak co roku Przewodnik PTTK Krzysztof Cieczkiewicz. Szczegóły dotyczące spotkania można uzyskać w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13, bądź telefonicznie 54 411 27 57.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku