Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek

Informacje

Mikołajkowy Rajd Rowerowy

Dodano dnia: | Autor: administrator

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski oraz Włocławski Krajoznawczy Klub Rowerowy PTTK CYKLISTA zapraszają na Mikołajkowy Rajd Rowerowy, który odbędzie się dnia 9 grudnia (niedziela). Wydarzenie to zwieńczy sezon rowerowy 2018.

25-kilometrowa trasa rajdu będzie wiodła m.in. przez malownicze drogi  Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
Rajd wystartuje o godz. 10:00 przy ul. Leśnej w kierunku drogi na Rybnice. Następnie cykliści ruszą w kierunku Jeziora Rybnica-Jeziora Wikaryjskiego gdzie zaplanowany został postój z poczęstunkiem - Jeziora Łąki. Finał zaplanowany jest na godz. 14:00 na Przystani na Zalewie Włocławskim przy ul. Płockiej, gdzie dla uczestników przewidziano dodatkową atrakcję, tj. udział we wspólnym ognisku.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 (tel. 54 411 27 57). Rejestracja potrwa do 6 grudnia 2018 roku (czwartek).
Przy dokonywaniu wpisu na listę uczestników należy podać imię i nazwisko oraz uiścić wpisowe.

Wpisowe wynosi 10 zł od osoby. Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz dla emerytów i rencistów – 50% ulgi (cena 5 zł).  W opłacie rejestracyjnej uwzględniono koszty ubezpieczenia, obsługi medycznej, pamiątkowego znaczku oraz poczęstunku.

W przypadku złych warunków atmosferycznych trasa przejazdu zostanie skrócona.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku