Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku zaprasza na rejsy katamaranem solarnym po Zalewie Włocławskim. 45 minutowe rejsy odbywają się przez cały tydzień.  Bilety w cenie 5 zł (ulgowy) oraz 10 zł (normalny) można zakupić w bosmanacie przy ulicy Płockiej 187.

Informacje

Wiosenny Rajd Rowerowy

Dodano dnia: | Autor: administrator

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski zaprasza na Wiosenny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 7 kwietnia 2019 r.

Rozpoczęcie o godz. 9:00 na parkingu przy Hali Mistrzów. Trasa będzie liczyć około 35 km i prowadzić będzie przez: Warząchewkę – Gołaszewo – Czerniewice i powrót do Włocławka.          

Zakończenie przewidziane jest na ok. godz. 15:00.

Podczas wycieczki zostanie zapalony znicz na grobie Ś.P. Agnieszki Sobańskiej na cmentarzu w Czerniewicach w 6 rocznicę śmierci założycielki i wieloletniej dyrektor Informacji Turystycznej.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 11/13, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Zapisy przyjmowane są do 4 kwietnia 2019 r.

Przy zapisywaniu się należy podać: Imię i nazwisko. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby, dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści 5 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: ubezpieczenie, obsługę medyczną, pamiątkowy znaczek, poczęstunek.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku