Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku zaprasza na rejsy katamaranem solarnym po Zalewie Włocławskim. 45 minutowe rejsy odbywają się przez cały tydzień.  Bilety w cenie 5 zł (ulgowy) oraz 10 zł (normalny) można zakupić w bosmanacie przy ulicy Płockiej 187.

Informacje

Spacerek z Przewodnikiem

Dodano dnia: | Autor: administrator

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne spotkanie z Przewodnikiem. W najbliższą sobotę (24 sierpnia) wszyscy zainteresowani będą mieli okazje poznać historię Browaru Bojańczyków obecnie Centrum Kultury Browar B. Przewodnik Krzysztof Cieczkiewicz opowie wszystkim zainteresowanym o historii Browaru, będzie to też okazja do zapoznania się z ofertą CK Browar B. Podczas zwiedzania odbędzie się projekcja filmu o historii rodziny Bojańczyków, będzie to też okazja do obejrzenia wystaw „Natura w obiektywie” Andrzeja Składanowskiego, „Oblicza młodej sztuki VI”, pokonkursowej wystawy prac XI Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego oraz Włocławską Kolekcję Wagi i Miar

Spotkanie o godz. 10:00 przy siedzibie Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13, udział w spacerku jest bezpłatny aby wziąć udział należy się zapisać. 
Publikacja „Od Browaru Bojańczyków do Centrum Kultury Browar B. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość do nabycia w Informacji Turystycznej.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku