wycieczka rowerowa

Marek Wojtkowski Prezydent Miasta Włocławek oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Wiosenny Rajd Rowerowy Topienia Marzanny.


Marek Wojtkowski Prezydent Miasta Włocławek oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Wiosenny Rajd Rowerowy Topienia Marzanny.
W Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 5 (uwaga! nowa siedziba) do czwartku 17 marca już można zapisywać się na wycieczkę rowerową. IT czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:30.
Wydarzenie będzie miało miejsce 19 marca 2022 r., a pojedziemy do miejscowości Polówka, aby dokonać starosłowiańskiego obrzędu i w nurtach Zgłowiączki utopić Marzannę.
Wszystkich chętnych ze sprawnymi rowerami zachęcamy do wzięcia udziału. Trasa wycieczki będzie liczyć 30 km i nie będzie wymagająca. Prowadzić będzie po dobrych, asfaltowych drogach i ścieżkach rowerowych. Zachęcamy również chętnych do stworzenia własnej Marzanny – twórcy najlepszych kukieł zostaną nagrodzeni.
Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko, a w przypadku ulgi okazać się ważną legitymacją upoważniającą do zniżki.
Wpisowe wynosi 15 zł od osoby dorosłej i 10 zł od dziecka do lat 18 oraz emerytów i rencistów po okazaniu legitymacji. Telefon kontaktowy 54 411 27 57 (zapisy tylko osobiście). W ramach imprezy zapewniamy: ubezpieczenie, obsługę medyczną, posiłek turystyczny na ognisku, wodę, znaczek okolicznościowy, a także dobry humor, fajne towarzystwo i upominki dla trzech najlepszych Marzann.
Start w sobotę, 19 marca o godzinie 9:00 ze stadionu Przylesie na włocławskim Zazamczu. Zakończenie planowane na ok godz. 12:30 w Parku na Słodowie wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu oraz obowiązujących zaleceń reżimu sanitarnego w związku z epidemią COVID 19.

Skip to content