MIKOŁAJKI na sportowo

Angelika Tesnowska 29 lis , 2021 0 Comments
@Ośrodek Sportu i Rekreacji Włocławek oraz @H2O – Nauka i doskonalenie pływania zapraszają na specjalne mikołajkowe wydarzenie, które odbędzie się 5️⃣ grudnia w godzinach 10:00-14:00, na krytej pływalni “Delfin” we Włocławku 🎅 🏊‍♀️

Tego dnia dzieciaki zostaną podzielone na cztery grupy, a każda z nich będzie mogła zmierzyć się z wodnym torem przeszkód, który zapewni niesamowite wrażenia i moc rozrywki 🥳🏊‍♀️

Dla każdego uczestnika przewidujemy słodką niespodziankę po zakończeniu zabawy 🎁

“Mikołajki na sportowo z OSiR Włocławek” to wydarzenie w którym mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 12 lat. 

Zapisy są dostępne poprzez formularz: https://forms.gle/bNudPNV6qpkFTmY86

Liczba miejsc jest ograniczona. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. 

Regulamin wydarzenia: https://tinyurl.com/rw43x7rr

Zapraszamy serdecznie 💙💙💙

Lodowisko – Wielkie Otwarcie

Angelika Tesnowska 25 lis , 2021 0 Comments

Prezydent Marek Wojtkowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Wielkie Otwarcie !

 

 

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Rudolf

Agata Zjawińska 15 lis , 2021 0 Comments

Anwil Włocławek – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

Angelika Tesnowska 08 lis , 2021 0 Comments

Anwil Włocławek – Hydro Truck Radom

Angelika Tesnowska 08 lis , 2021 0 Comments

Anwil Włocławek – GTK Gliwice

Angelika Tesnowska 08 lis , 2021 0 Comments

Anwil Włocławek – Trefl Sopot

Angelika Tesnowska 08 lis , 2021 0 Comments

Koncert Lady Pank

Angelika Tesnowska 03 lis , 2021 0 Comments

Borysewicz, jeden z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów, wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.
Przeboje: “Mniej niż zero”, “Kryzysowa narzeczona”, “Tańcz głupia, tańcz”, “Mała Lady Punk”, “Zamki na piasku”, “Zawsze tam, gdzie ty”, “Sztuka latania”, “Wciąż bardziej obcy”, “Vademecum skauta”, “Zostawcie Titanica”, “Marchewkowe pole”, “Tacy sami”, “Na co komu dziś” czy “Stacja warszawa” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.

Jesienna Rekreacja z Osirem

Angelika Tesnowska 28 paź , 2021 0 Comments

 

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Jesienną Rekreację z OSiRem. W Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 5 można zapisywać się na eskapadę. Wydarzenie będzie miało miejsce 30 października 2021r., a pojedziemy na stadion w Chełmicy gdzie będą zostaną zorgnizowane konkurencje i zabawy sportowe mające na celu  zintegrowanie i promowanie aktywności dzieci  i dorosłych. Wszystkich chętnych ze sprawnymi rowerami i dobrym humorem zapraszamy do Informacji Turystycznej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:30. Zapisy potrwają do 28 października.  Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe niezmiennie wynosi zaledwie 10 zł od osoby dorosłej i 5 zł od dziecka do lat 18 oraz emerytów i rencistów po okazaniu legitymacji. Telefon kontaktowy 54 411 27 57 (zapisy tylko osobiście). W ramach imprezy zapewniamy: ubezpieczenie, obsługę medyczną, kiełbaskę z ogniska, gadżety okolicznościowe, a także dobry humor i miłe towarzystwo. Start odbędzie się w sobotę, 30 października o godzinie 10:00 na włocławskim Zawiślu (ul. Obrońców Wisły 1920). Trasa będzie liczyć ok 30 km. Zakończenie planowane na ok godz. 16:00 na Przystani przy ul Piwnej 1a. Wyjazd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu oraz obowiązujących zaleceń reżimu sanitarnego w związku z epidemią COVID 19. Ilość miejsc jest ograniczona.

Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza

Agata Zjawińska 01 paź , 2021 0 Comments
Skip to content