Od wtorku 9 czerwca zapraszamy Państwa do skorzystania z saun na Międzyosiedlowym Basenie Miejskim przy ul. Wysokiej. Sauny będą do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godz. 10-20. Wejścia o pełnych godzinach, maksymalnie 4 osoby


Od wtorku 9 czerwca zapraszamy Państwa do skorzystania z saun na Międzyosiedlowym Basenie Miejskim przy ul. Wysokiej. Sauny będą do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godz. 10-20. Wejścia o pełnych godzinach, maksymalnie 4 osoby, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Z basenu będą mogli Państwo skorzystać po zakończeniu roku szkolnego tj. od 27 czerwca br. Wynika to z konieczności napuszczenia wody do niecek basenowych, podgrzania i uzdatnienia wody do odpowiednich parametrów spełniających wymogi Sanepidu oraz przeprowadzanie niezbędnych badań wody basenowej.

Kolejną dobrą informacją jest to, że wszystkim posiadaczom karnetów termin wykorzystania środków zostanie przedłużony do momentu ich wykorzystania, jednak nie dłużej niż do końca 2020 r. Jednocześnie informujemy, że wstrzymujemy sprzedaż nowych karnetów.

Szczegółowe zasady korzystania z basenów zostań podane w drugiej połowie czerwca.

Skip to content