Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że na mocy obowiązujących obostrzeń oddajemy do Państwa dyspozycji obiekty OSiR.


Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że na mocy obowiązujących obostrzeń oddajemy do Państwa dyspozycji obiekty OSiR.
Od piątku (12 lutego) zapraszamy na miejskie lodowisko przy ul. Wysokiej. Na taflę lodowiska można będzie wejść od poniedziałku do piątku o godz. 15:00, 17:00, 19:00 a w weekendy o godz. 13:00, 15:00, 17:00, 19:00.
Bilet normalny 12 zł, ulgowy 6 zł, wypożyczenie łyżew 7 zł, szatnia 1 zł, opiekun dziecka 2 zł, wypożyczenie kasku 3 zł, wypożyczenie chodzika, pingwina, misia 3 zł.
Na płycie lodowiska jednocześnie przebywać może nie więcej niż 90 osób. Przed wejściem na teren lodowiska obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zakrycie nosa i ust.

Z kolei od poniedziałku (15 lutego) zapraszamy na Międzyosiedlowy Basen Miejski przy ul. Wysokiej 12. Basen czynny będzie przez cały tydzień w godz. 6:15-21:45. Z obiektu (basenu i sauny) będzie mogło korzystać w danym momencie 90 osób. Wejście na Basen w reżimie sanitarnym: mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk, zakrycie ust i nosa.

Również od poniedziałku (15 lutego) mieszkańcy będą mogli skorzystać z obiektów sportowych na otwartym powietrzu tj. bieżni na stadionie (karnety w cenie 5 zł do nabycia w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 5 oraz biurze OSiR przy al. Chopina 8 , siłowni i placów zabaw.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych.

Skip to content