W dzisiejszej porannej audycji Lata z Radiem na antenie 1 Programu Polskiego Radia 🎤📻🎙 ogłoszone zostały wyniki plebiscytu ”Polskie Ośrodki Sportowe”.


W dzisiejszej porannej audycji Lata z Radiem na antenie 1 Programu Polskiego Radia 🎤📻🎙 ogłoszone zostały wyniki plebiscytu ”Polskie Ośrodki Sportowe”. W ramach plebiscytu zaprezentowano 10 wybranych miejsc na sportowej i rekreacyjnej mapie Polski. Wszystkie te obiekty sportowe powstały lub zostały zmodernizowane dzięki środkom przekazanym m.in. przez Totalizator Sportowy – Partnera Plebiscytu. Głosowanie trwało do dnia 22 sierpnia do godziny 20.00, a wśród 10 nominowanych obiektów znalazła się m.in. nasza włocławska przystań przy ul. Piwnej.
Jest nam ogromnie miło poinformować, że tytuł „Najatrakcyjniejszego obiektu Sportowego” otrzymała Przystań wodna na Wiśle im. Jerzego Bojańczyka we Włocławku zarządzana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku!
„Chciałbym bardzo podziękować za każdy głos oddany na naszą przystań, jednak nie sposób wyrazić tego każdemu z osobna, gdyż głosy wsparcia płynęły do nas z całego kraju. Włocławianie oraz turyści, szczególnie ci wodni, często podkreślali wyjątkowość naszej przystani, również w skali kraju. Ostatnie tygodnie to 3️⃣ świetne, duże imprezy odbywające się na przystani dzięki wsparciu Marek Wojtkowski Prezydent Włocławka i włocławskiego samorządu. To Festiwal Wisły, już VII Festiwal Smoczych Łodzi o Puchar Prezydenta Włocławka oraz koncert muzyki elektronicznej Freshland – wszystkie z dużą ilością uczestników oraz widzów. Dlatego też, choć skromność nie pozwalała głośno mówić o efekcie końcowym plebiscytu Radiowej Jedynki na Najatrakcyjniejszy ośrodek sportowy, to po cichu bardzo liczyliśmy na zwycięstwo. A pierwsze miejsce smakuje tym bardziej, że nasza przystań znalazła się w naprawdę doborowym gronie. Muszę podkreślić, iż tego sukcesu nie byłoby, gdyby nie ciężka praca całego zespołu pracowników OSiR na przystani z Bosmanem Krzysztofem Bienieckim na czele” – powiedział Piotr Ordon, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.

Ogłoszenie wyników konkursu. 

Skip to content