Rodzinna Wycieczka rowerowa

Agata Zjawińska 17 cze , 2024 0 Comments

Rodzinna wycieczka rowerowa 29 czerwca

Plakatowanie wyborcze do Europarlamentu

Agata Zjawińska 22 maj , 2024 0 Comments

W związku z Zarządzeniem Prezydenta Miasta   195_2024 oraz Zarządzeniem Dyrektora OSiR Zarzadzenie 7 2024 komitety wyborcze zainteresowane plakatowaniem na słupach i tablicach prosimy o wypełnienie zlecenie plakatowania wybory oraz DRUK DYSPOZYCJA PLAKATOWANIA 2024 .

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zlecenia realizowane będą we wtorki oraz piątki, a dostarczenie zlecenia musi nastąpić co najmniej dwa dni przed jego realizacją.

Rajd Pamięci Agnieszki Sobańskiej

Agata Zjawińska 27 mar , 2024 0 Comments
Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Rajd Rowerowy Pamięci Agnieszki Sobańskiej, który odbędzie się 6 kwietnia 2024 r.
Rozpoczęcie o godz. 9:00 na parkingu przy Hali Mistrzów. Trasa będzie liczyć około ok. 37 km i prowadzić będzie przez: Warząchewkę – Gołaszewo – Czerniewice i powrót do Włocławka. Zakończenie przewidziane jest na ok. godz. 14:00 przy boisku na ulicy Sarniej w Michelinie.
Podczas wycieczki zostanie zapalony znicz na grobie Ś.P. Agnieszki Sobańskiej na cmentarzu w Czerniewicach w 11 rocznicę śmierci założycielki i wieloletniej dyrektor Informacji Turystycznej.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacja Turystyczna we Włocławku, ul. Okrzei 65, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 18.00. Zapisy przyjmowane są osobiście do 4 kwietnia 2024 r.
Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe wynosi 15 zł od osoby, natomiast dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści 10 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: obsługę ,pamiątkowy znaczek, ciepły posiłek.
Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody.
Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Plakaty wyborcze

Agata Zjawińska 06 mar , 2024 0 Comments

Komitety wyborcze prosimy o wypełnienie zlecenie plakatowania wybory   wysłanie na adres it@osir.wloclawek.pl

Zgodnie z Zrządzeniem Dyrektora OSiR informujemy, że na dany komitet wyborczy przypada określona powierzchnia (szczegóły wymiarów wybory wymiar tablic). Obowiązuje kolejność złożonego zlecenia.

Zlecenia realizowane będą we wtorki i piątki a dostarczenie zlecenia musi nastąpić co najmniej dwa dni przed jego realizacją.

Zarządzenie 2 2024

 

Wiosenny Rajd Rowerowy

Agata Zjawińska 25 lut , 2024 0 Comments

Wiosenny Rajd Rowerowy

Wiosenny Rajd Rowerowy

Agata Zjawińska 25 lut , 2024 0 Comments
Razem z Kujawsko-pomorskie na rowery i Włocławek jak malowany zapraszamy na Wiosenny Rajd Rowerowy w sobotę 23 marca☀️☀️☀️
Miejscem startu i mety będzie Amfiteatr w Parku na Słodowie. Wystartujemy o godzinie 11.00 i ruszymy do Wieńca Zdroju skąd dalej do miejscowości Polówka, tam przy starym młynie na rzece Zgłowiączka przywitamy wiosnę, można zabrać ze sobą symboliczne Marzanny. Po chwili odpoczynku tą sama trasą wrócimy do Włocławka, gdzie na mecie każdy uczestnik rajdu otrzyma pamiątkowy medal 🥇🥈🥉
Trasa liczy ok. 26 km i obrazuje ją mapka
https://www.komoot.com/pl-pl/tour/1438972659?ref=wtd…
Na wszystkich zarejestrowanych uczestników rajdu czekają bezpłatne pakiety startowe w którego skład wchodzi: numer startowy i pamiątkowa koszulka akcji Wiosenne Rajdy Rowerowe oraz talon na posiłek regeneracyjny na mecie🚵🚴🚴
Pakiety startowe będzie można odbierać na starcie od godz. 9.30
a link do zapisów znajdziecie tu ⬇️
https://zapisy.sts-timing.pl/984/wloclawek/ zapisywać można się również w Informacja Turystyczna we Włocławku przy ul. Okrzei 65

Informacja Turystyczna rusza z działalnością w nowej siedzibie

Agata Zjawińska 04 sty , 2024 0 Comments

Serdecznie zapraszamy do nowej siedziby Informacji Turystycznej.
Osoby poszukujące informacji o mieście mogą zgłaszać się do nowej siedziby Informacji Turystycznej znajdującej się przy ul. Okrzei 65 w budynku Dworca. Biuro czynne będzie przez cały tydzień (poniedziałek-niedziela) w godz. 8:00-18:00. W ten sposób jeszcze bardziej zwiększamy naszą dostępność. W naszym biurze będzie można uzyskać informacji o mieście i regionie jak również kupić pamiątki. W swojej ofercie posiadamy m.in. wydawnictwa książkowe, mapy turystyczne, gadżety z logo i herbem miasta oraz wyroby fajansowe.
W 2024 r. będziemy kontynuować organizację rajdów rowerowych i Spacerków po mieście z Przewodnikiem.

6-7 stycznia 2024 r. Informacja będzie nieczynna.

Zmiana siedziby Informacji Turystycznej

Agata Zjawińska 27 gru , 2023 0 Comments

Informacja Turystyczna we Włocławku w dniach 27 grudnia 2023 r. – 3 stycznia 2024  r. będzie nieczynna.

Przepraszamy za utrudnienia, które spowodowane są przenoszeniem siedziby na Dworzec.

 

OSiR promuje się podczas Giełdy Produktów Turystycznych

Agata Zjawińska 24 lis , 2023 0 Comments

Przystań OSiR na Zalewie Włocławskim i Informacja Turystyczna we Włocławku na Giełdzie Produktów Turystycznych w Bydgoszczy.
Giełda to kolejny etap do stworzenia atrakcyjnej oferty turystycznej związanej z regionem. Na stoisku zaprezentowana została oferta Włocławka w szczególności rozbudowanej Przystani na Zalewie Włocławskim.

Wycieczka rowerowa do Labiryntu Zaduszniki

Agata Zjawińska 13 paź , 2023 0 Comments

http://osir.wloclawek.pl/aktualnosc/wycieczka-rowerowa-do-labiryntu-zaduszniki/

Skip to content