Przystań Wodna na rzece Wiśle wśród 10 najpiękniejszych miejsc w Polsce w Plebiscycie radiowej „Jedynki”


Przystań Wodna na rzece Wiśle wśród 10 najpiękniejszych miejsc w Polsce w Plebiscycie radiowej „Jedynki”
Redakcja radiowej „Jedynki” zaprosiła słuchaczy do udziału w wyjątkowym plebiscycie ”Polskie Ośrodki Sportowe”. W 2021 roku, tak istotnym dla wszystkich kibiców ze względu na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, „Jedynka” zaprezentowała najciekawsze miejsca w Polsce, które są związane ze sportem i aktywnym wypoczynkiem.
W ramach plebiscytu zaprezentowano 10 wybranych miejsc na sportowej i rekreacyjnej mapie Polski. Wszystkie te obiekty sportowe powstały lub zostały zmodernizowane dzięki środkom przekazanym m.in. przez Totalizator Sportowy – Partnera Plebiscytu.
Miło nam poinformować, że wśród 10 najpiękniejszych obiektów wyróżniono Przystań Wodną na rzece Wiśle im. Jerzego Bojańczyka zarządzaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku.
Aby oddać głos należy kliknąć w nasz obiekt na stronie Polskiego Radia – https://www.polskieradio.pl/477/
Głosowanie trwa do dnia 22 sierpnia do godziny 20.00. Ośrodek, który zdobędzie największą ilość Państwa głosów otrzyma tytuł „Najatrakcyjniejszego obiektu Sportowego”. Ogłoszenie zwycięskiego ośrodka nastąpi w dniu 30 sierpnia podczas audycji „Lato z Radiem” na antenie radiowej Jedynki.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie i codzienne oddanie głosu na naszą Przystań!

Skip to content