Marek Wojtkowski Prezydent Włocławka i Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku zapraszają na kolejny Rodzinny Rajd Rowerowy Tym razem naszym celem będzie Festyn w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym, który odbędzie się w niedzielę 4 września 2022 …


Marek Wojtkowski Prezydent Włocławka i Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku zapraszają na kolejny Rodzinny Rajd Rowerowy 🚴🚴🚴 Tym razem naszym celem będzie Festyn w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym, który odbędzie się w niedzielę 4 września 2022 r.

Rozpoczęcie o godz. 1️⃣1️⃣:0️⃣0️⃣ z parkingu przy Hali Mistrzów. Trasa będzie liczyć ok. 50 km i prowadzić będzie głównie ścieżkami rowerowymi przez: Warząchewkę, Gołaszewo, Czerniewice, Lutobórz, Szatki, Skibice. Zakończenie przewidziane jest na ok. godz. 20:30 na boiskach przy ul. Sarniej na włocławskim Michelinie.
Podczas wycieczki każdy z uczestników będzie miał okazję zwiedzić Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny w Kłóbce 🏛, w którym tego dnia odbywać się będzie Festyn Folklorystyczny z cyklu Z Życia Dawnej Wsi „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” 👩‍🚒🧑‍🚒👨‍🚒.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 5, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30. Zapisy przyjmowane są osobiście do 2 września 2022 r. Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe wynosi niezmiennie 15 zł od osoby dorosłej, natomiast dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści 10 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: bilet wstępu do Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego 🎫, ubezpieczenie 📜, obsługę medyczną ⛑, pamiątkowy znaczek 🎖, ciepły posiłek 🥘, butelkę wody 💦. Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody.
Z uwagi na wystawę ilość miejsc ograniczona do 1️⃣5️⃣0️⃣!. Zapraszamy do zapisów!
Może być zdjęciem przedstawiającym ‎10 osób, na świeżym powietrzu i ‎tekst „‎IWا Muzeum Ziemi Kujawskiej Dobrzyńskiej we Włocławku Ochotnicze Straże Pożarne w Kłóbce Krzewiu z ŻYCIA DAWNEJ WSI BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA RATUNEK 水 awsko-Dobrzyński Park Etnograficzny w Kłóbce 4 września 2022 r. w godz. 15.00-18.00 W PROGRAMIE: wystep eatrzyku Dzieciecego Kruszynka Kruszyna Orkiestra strażacka -Nasze OSP" wystep Detych Ochotniczych Straży Pożarnych: Grabkowa Kruszyna, pokazy dawnych zajeo domowych gospodarskich kiermass swojskiego programie Dziecioki Strazoki BILETY WSTĘPU MPREZE: NORMALNY-12al 12r ULGOWY-9zt 04 Wetndh TVK‎”‎‎
Skip to content