Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Rajd Rowerowy , który odbędzie się 21 października 2023 r.


Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Rajd Rowerowy , który odbędzie się 21 października 2023 r.

Rozpoczęcie o godz. 8:30 na parkingu przy Hali Mistrzów. Trasa będzie liczyć około ok. 35 km i prowadzić będzie przez: Szpetal Górny, Nasiegniewo i powrót do Włocławka. Zakończenie przewidziane jest na ok. godz. 16:30 wspólnym ogniskiem na Przystani OSiR przy ul. Płockiej 187.

Podczas wycieczki będzie możliwość przejścia Labiryntu Zaduszniki. Labirynt Zaduszniki to mająca 40 000 metrów kwadratowych powierzchni gra terenowa. Aby ją przejść potrzeba ściągnąć aplikację, korzystać z mapy, odpowiadać na pytania i wykręcić możliwie najlepszy czas przejścia. Farma organizuje weekendy tematyczne takie jak np. weekend kowbojski, wrześniowe weekendy dyniowe. Obecnie trwa halloween czyli weekendy z szukaniem cukierków oraz nocne straszenie.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 5, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30. Zapisy przyjmowane są osobiście do 19 października 2023 r.

Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe wynosi 15 zł od osoby, natomiast dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści 10 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: obsługę ,pamiątkowy znaczek, bilet wstępu do Labiryntu, kiełbaskę na ognisko.

Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody.

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

 

Skip to content