Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
Rejsy katamaranem solarnym OSIR po Zalewie Włocławskim odbywają się w okresie wakacji codziennie przez 7 dni w tygodniu. ZAPRASZAMY!

Informacje

Bilety na mecz Polska - Kosowo w Informacji Turystycznej

Dodano dnia: | Autor: administrator

W Informacji Turystycznej można zakupić bilety na mecz kadry koszykarskiej. Spotkanie kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata zostanie rozegrane w Hali Mistrzów Ośrodka Sportu i Rekreacji 23 lutego br. o godz. 19:00.

Zespół trenera Mike’a Taylora znalazł się w grupie C kwalifikacji do Mistrzostw Świata, gdzie rywalami są zespoły Węgier, Litwy i Kosowa. Kadra ma już za sobą pierwsze spotkanie przed własną publicznością - w Bydgoszczy pokonała Węgrów 70:60. Później musiała jednak uznać wyższość Litwinów w Kłajpedzie.

Teraz pora na mecz z Kosowem, który zostanie rozegrany we Włocławku. Hala Mistrzów latem 2016 roku okazała się bardzo gościnna i szczęśliwa dla Biało-Czerwonych. Reprezentacja Polski najpierw rozegrała tam turniej towarzyski z udziałem Belgii, Szwecji i Gruzji, a później pokonała Portugalię aż 83:57 w pierwszym spotkaniu kwalifikacyjnym do EuroBasketu 2017. Kosowo będzie bardzo ciekawym rywalem dla kibiców Anwilu. Liderem tej drużyny jest były zawodnik włocławskiego zespołu - Dardan Berisha.

Bilety na spotkanie Polska - Kosowo w Hali Mistrzów we Włocławku w cenach 30 i 40 zł (ulgowe odpowiednio 15 i 20 zł) można kupić w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13 (poniedziałek – piątek 8:00 – 17:00).

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku