Biuletyn Informacji Publicznej - OSiR Włocławek
W związku z dynamicznym, niekorzystnym rozwojem sytuacji zagrożenia epidemiologicznego od dnia 13 marca 2020r. do odwołania obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji są zamknięte. W sprawach pilnych proszę o kontakt pod nr tel. (054)413 07 00 lub elektronicznie pod adresem e-mail: sekretariat@osir.wloclawek.pl

Informacje

Rajd rowerowy do Ciechocinka z przeprawą promową do Nieszawy

Dodano dnia: | Autor: administrator

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski zaprasza na rajd rowerowy do Ciechocinka z przeprawą promową do Nieszawy, który odbędzie się 31 sierpnia 2019 r.
Rozpoczęcie o godz. 9:00 na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Willowej 8. Trasa będzie liczyć około 78 km i prowadzić będzie przez: Bobrowniki – z przeprawą promową do Nieszawy – Siarzewo – Ciechocinek – Przypust – Kucerz - Gąbinek. Zakończenie przewidziane jest na ok. godz. 17:30 na Przystani Wodnej na rzece Wiśle przy ul. Piwnej 1a.
Aby wziąć udział należy zapisać się w Informacji Turystycznej oraz posiadać sprawny rower. Trasa rajdu jest utwardzona z kilkoma podjazdami.
Zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 11/13, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 17.00 oraz w soboty w godz. od 9:00 do 15:00.
Zapisy przyjmowane są do 29 sierpnia 2019 r.
Przy zapisywaniu się należy podać imię i nazwisko. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby, dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz emeryci i renciści 5 zł.
W ramach opłaty organizator zapewnia: ubezpieczenie, obsługę medyczną, pamiątkowy znaczek, poczęstunek, bilet na przeprawę promową.

Wycieczka rowerowa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, prosimy o dostosowanie stroju do pogody.  

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku