Zapraszamy na bezpłatne Spacerki z Przewodnikiem


Tradycyjnie ruszamy z wakacyjnymi spotkaniami z Przewodnikiem. W najbliższą sobotę (3 lipca) Przewodnik PTTK Krzysztof Cieczkiewicz czekać będzie o godz. 10:00 na zainteresowanych poznaniem naszego miasta.

Spotkanie z przewodnikiem ma na celu zwiedzanie atrakcji, miejsc związanych z historią miasta oraz przybliżenie lokalnego dziedzictwa. Trasą zwiedzania będzie Miejski Spacerowy Szlak Obiektów Zabytkowych, który prowadzi po najważniejszych zabytkach Włocławka. Przewodnik przybliży historię powstania miasta, rozwoju dzisiejszego Placu Wolności następnie zespołu kościoła ewangelicko-augsburskiego, Parku Miejskiego im. H. Sienkiewicza, Czarnego Spichrza, kamienic. Zwiedzanie zakończy się na włocławskich bulwarach.

Zbiórka w sobotę 3 lipca 2021 r. przed biurem Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 5 o godz. 10:00 (prosimy o punktualne przybycie).

Aktualne obostrzenia:
Osoby uczestniczące w spacerze zobowiązują się do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów sanitarnych związanych z epidemią COVID-19

Skip to content